Nagrody za spot filmowy promujący bezpieczeństwo | Wydarzenia | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Nagrody za spot filmowy promujący bezpieczeństwo

31 lipca 2020
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

W piątek 31 lipca br. z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu oraz Starosty Powiatu Nowotarskiego, Sebastian Cebula oraz Kacper i Dominik Kudasik odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe za zajęcie II miejsca w kategorii spot filmowy w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym pn. „Stok nie jest dla bałwanów”.

W tym roku realizowano IV edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Jednym z elementów akcji był konkurs plastyczno- filmowy adresowany do dzieci i młodzieży pn. „Stok nie jest dla bałwanów”. Sebastian Cebula z Nowego Targu oraz Kacper i Dominik Kudasik ze Szlembarku pod czujnym okiem opiekuna Anety Kudasik reprezentując powiat nowotarski, nagrali spot filmowy promujący bezpieczeństwo na stoku. Jury konkursowe przesłaną pracę oceniło bardzo wysoko, przyznając chłopcom II miejsce.

Z uwagi na sytuację epidemiczną nie odbyła się tegoroczna gala podsumowująca akcję i laureaci nie mogli odebrać nagród i gratulacji z rąk Komendanta Głównego Policji oraz Partnerów akcji. Dlatego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w imieniu  Komendanta Głównego Policji, nagrody i dyplomy okolicznościowe przekazał Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu mł. insp. Grzegorz Wyskiel. Serdeczne gratulacje i drobne upominki wręczył zwycięzcom również Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadania, popłynęły również w stronę Anety Kudasik, opiekunki  chłopców. Nagrody i upominki zostały ufundowane przez Komendanta Głównego Policji, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Fundację PZU, Polski Związek Narciarski oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN.

Sebastianowi, Kacprowi i Dominikowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu