Akcja charytatywna "Serce za Serce" | Region | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Akcja charytatywna "Serce za Serce"

20 grudnia 2019
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu składają serdeczne podziękowania dla Wszystkich darczyńców, sponsorów i organizatorów Akcji Mikołajkowej za to, że zechcieli się dzielić i zrobili to cudowanie. Dziękują za pamięć o ich podopiecznych, za niewiarygodną ilość wspaniałych podarunków świątecznych, hojność i pomysłowość, za rozpropagowanie gwiazdkowej inicjatywy wśród swoich znajomych, wielkie serce i uśmiech.

Serdeczne podziękowanie składają wszystkim za akcję charytatywną „Serce za Serce”, która została zorganizowana przez Podhalańską Uczelnię Zawodową w Nowym Targu w dniach
9- 16.12.2019 r. w wyniku której podopieczni SOSW otrzymali  świąteczne dary:  żywność trwałą, środki czystości, materiały plastyczne oraz kolorowanki. Szczególne podziękowanie składamy wolontariuszom Podhalańskiej Uczelni Zawodowej.

Wyrazy ogromnej wdzięczności dla członków Lions Clubs oraz dla Pedagog Joanny Szewczyk i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu:

kl. I E z wychowawcą p. Gabrielą Głodziak

kl. I Bg z wychowawcą p. Justyną Pałką

kl. II E z wychowawcą p. Anną Róg

za przygotowanie upominków oraz zorganizowanie spotkania uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym ze Św. Mikołajem na terenie szkoły.

Serdeczne podziękowanie dla Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu i opiekunów: Pani Edyty Ziarko, Anny Dziubek oraz uczniów klas z wychowawcami:

1g TAK, 1p TG/TAK, 1p BTPS, 1 g BTB, 1g ATB, 1 gTPS, 1 p ATB,1 p BTB, 1p E, 1p B, 1p H, 2 E, 2 BTB, 2 TAK, 2 B TPS, 3 TG/CTB, 3 K, 3 H , 4 TPS, 4 TM/TPS.

za przygotowanie przepięknych upominków i zorganizowanie spotkania mikołajkowego dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 9.

Placówka składa także gorące podziękowania dla ks. Michała Mroszczaka z Parafii NSPJ i grupy dzieci ze Scholii, którzy włączyli się w akcję i także przygotowali paczki dla wychowanków.

Podziękowania należą się również nauczycielom i uczniom Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Targu za zorganizowanie mikołajowego spotkania dla przedszkolaków i uczniów SOSW, dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu i nauczycieli: Magdaleny Korzyckiej i Barbary Kalaty za przekazanie prezentów dla przedszkolaków oraz uczniów Szkoły Branżowej, a także dla firmy „Termy Szaflary” za możliwość nieodpłatnego korzystania z basenów i spotkanie z Mikołajem.

Tekst i fot.: Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu